NakliyatKARAYOLU NAKLİYAT

Taşımacılık işinde en çok tercih edilen uygulama karayolu taşımacılığıdır. Bunun sebepleri arasında hem maliyetinin daha uygun olması hem de süre olarak daha çok fayda sağlayacak olması sıralanabilir. Özellikle ağır nakliyata konu yüklerin taşınmasında karayolunun yoğun olarak tercih edildiğini hepimiz gözlemlemişizdir. Sizlerin de bildiği üzere ağır nakliyat konusu yükler, standart dışı ölçü ve ağırlıklara sahip yüklerdir. Dolayısıyla bu yüklerin taşınması konusu standart nakliyat işinden daha çok hassasiyet gerektirecektir. Konusu ve kapsamı gereği ağır nakliyat yükleri araç ve araç kullanıcı özellikleri ihtiyacı duyar. Örneğin, taşınacak yük sıvı ve tehlikeli madde ise bu taşıma işi farklı prosedür işlemleri ve farklı araç tipleri ile taşınma gereği gösterecektir.

Taşınacak yük standart ölçülerin dışında bir yüksekliğe sahip ise kullanılacak aracın yol güzergahına uygun olması gerekir. Üst geçit ve köprüler gibi standart yükseklikleri olan güzergahları kullanacağımız düşünerek araç yüksekliği ve eklene yükün yüksekliğinin geçişi kurtarır durumunda olması gerekir.

  • KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Burak Dahili Ticaret olarak, araç filomuzda bulunana yükseklik, ağırlık ve uzunluk ölçülerinde sunduğumuz geniş alternatif seçenekleri ile sizlerin taşınacak yüklerinizin tamamına çözümler üretebiliyoruz. Türkiye’nin en genç araç filosu ile sizlere hizmet sunana dinamik ekip arkadaşlarımız ile standart dışı yüklerinizin tamamında sizlere kusursuz ve garantili hizmet sağlıyoruz.

Ağır nakliyat konusu bakımından hem taşıma araçlarında hem de çalışmayı tercih ettiğiniz firmanın iş bitiriciliği anlamında profesyonel olması gerekir. Sorunsuz bir işleyişin olabilmesi için, çıkması muhtemel tüm olumsuz şartların öngörülebilir ve bu şartların henüz oluşmadan önüne geçilebilir olması gerekir. Elbette bazı aksamaları öngöremez ve önüne geçemeyebiliriz. Fakat yine de bu gibi olumsuzluklara karşı tedbirli olunması gerekir. Önemli olan karşımıza çıkabilecek olumsuz şartların ivedilikle düzeltilebilir bir mekanizmasının olmasıdır. İşlerinizin aksamaması, zamanında ve talep ettiğiniz şekilde ağır taşımaya konu yüklerinizin taşınabilmesi konusunda garanti veren ve verdiği bu garantinin hakkını veren taşımacılık firması arayanlar bizimle iletişime geçebilirler.

trucking

HİZMETLERİMİZ


  • KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

    Burak Dahili Ticaret; Dünyanın bir çok ülkesine son derece deneyimli kadrosuyla ihracat - ithalat ve parsiyel - komple - transit taşımalarında müşterilerine hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

trucking
Replica IWC Aquatimer Automatic
Replica IWC Portugieser Minute Repeater
Replica Omega Seamaster Planet Ocean 600m
Audemars Piguet Royal Oak Offshore Replica Watches
Replica Panerai Watches
Replica Hublot Classic Fusion